
Електролобзик Makita JV0600K
6 993 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN2877
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Легкий та компактний професійний лобзик Makita JV0600K виконує швидке та акуратне розпилювання заготовок, без утворення нерівностей, скосів та задирок. Ергономіка інструменту на найвищому рівні - механічні противаги ефективно гасять вібрацію під час роботи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Вес | 2.4 кг |
| Потребляемая мощность | 650 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Глибина різання дерева | 90 мм |
| Глибина різання металу | 10 мм |
| Комплектация | Шестигранний ключ/3 мм, Кейс |
| Особливі властивості | електронний контроль швидкості, Маятниковий хід полотна/4 рівні, Пристрій для швидкої заміни пилки без використання ключа, Низький рівень вібрації, D-подібна рукоятка |
| Похилий різ | 45 º |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 77 x 199 x 236 |
Информация для заказа
- Цена: 6 993 ₴


