
Мийка високого тиску Karcher K 4 CLASSIC CAR 1200Вт 20-190бар 420л/год шланг 5м (1.679-422.0)
9 436 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN3058
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Завдяки компактним розмірам мийка високого тиску K 4 Classic Car поміститься і в багажнику автомобіля, і в стінній шафі. Він дуже зручний у транспортуванні і має при цьому високі параметри продуктивності. Завдяки комплекту для миття автомобілів, що включає насадку для пінного чищення, обертову мийну щітку та автомобільний шампунь, мінімийка K 4 Classic Car прекрасно підходить для періодичного очищення помірно забруднених транспортних засобів. Апарат укомплектований також пістолетом із роз'ємом Quick Connect, 6-метровим шлангом високого тиску, струменевою трубкою Vario Power, фрезою для стійкого бруду та фільтром для води. Модель K 4 Classic Car з продуктивністю за площею 30 м²/год є ідеальним рішенням для регулярного усунення забруднень середнього ступеня (наприклад, для очищення садових огорож, миття велосипедів або невеликих автомобілів)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Максимальное давление | 130 бар |
| Потребляемая мощность | 1800 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.57 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для воды | немає |
| Висувна ручка | є |
| Відсік для приладдя | немає |
| Віялова насадка | немає |
| Габарити | 264 х 450 х 256 мм |
| Довжина шлангу | 6 м |
| Додаткові насадки | немає |
| Колеса | є |
| Контейнер для миючого засобу | є |
| Максимальная температура воды | 40 °С |
| Матеріал помпи | пластик |
| Миюча щітка | немає |
| Обертаюча щітка / Роторна щітка | є |
| Пескоструйная насадка | немає |
| Подогрев воды | відсутній |
| Производительность | 420 л/год куб. м/час |
| Пістолет високого тиску | є |
| Регулятор тиску | відсутній |
| Стандартная насадка | немає |
| Струменева трубка | немає |
| Тип питания | електрична |
| Турбо насадка | немає |
| Універсальна насадка | немає |
| Фреза для бруду | є |
| Фільтр очищення води | є |
Информация для заказа
- Цена: 9 436 ₴










