Легкий, міцний та надійний ноутбук НР EliteBook 630 G11 з новітнім процесором Intel Core Ultra та потужною графічною системою Intel Graphics допоможе швидко та якісно реалізувати проекти будь-якого рівня складності.
WUXGA екран з IPS матрицею подарує чітке та яскраве зображення під широким кутом огляду. Антибілкове покриття дозволяє чітко бачити вміст на екрані, навіть якщо джерело світла знаходиться за спиною.
Вбудовані 5MP IR веб-камера, мікрофон з технологією пониження рівня фонового шуму та динаміки Poly Studio роблять ноутбук відмінним варіантом для проведення онлайн навчань та відеоконференцій. Його WUXGA екран з IPS матрицею подарує чітке та яскраве зображення під широким кутом огляду.
Ноутбук НР EliteBook 630 G11 оснащений клавіатурою з підсвічуванням та високоточним тачпадом, він стане не тільки вашим надійним робочим інструментом, але й забезпечить комфорт у роботі, навіть в умовах недостатнього освітлення. Сканер відбитка пальців допоможе швидко вивести ноутбук зі сплячого режиму і почати роботу знову.
Підключайте до порта HDMI, двох швидкісних USB Type-А та двох USB-С усі необхідні периферійні пристрої, монітори, проектори тощо. Технологія Thunderbolt 4 допоможе здійснити обмін даними зі швидкістю до 40 Гбіт/с.
З’єднуйтесь з мережею за допомогою інтерфейсу RJ-45 або бездротової технології Wi-Fi. Ноутбук підтримує Wi-Fi 6Е та усі попередні версії. Встановлюйте з’єднання з сумісним обладнаням через Bluetooth 5.3, проводьте безконтактні платежі, використовуючи технологію NFC.
У ноутбуці НР EliteBook 630 G11 можна активувати ряд функцій, які гарантують його безпеку та конфіденційність. HP Wolf Security для бізнесу забезпечує постійний та надійний захист на апаратному рівні. Технологія HP Sure Start захистить ваш ноутбук та забезпечить автоматичне відновлення BIOS після шкідливих атак або пошкоджень.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Цвет | Серебристый |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.31 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 12 |
| Модель процессора | Intel Core Ultra 5 125U |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | є |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 2 |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | ідентифікація відбитка пальця |
| Веб-камера | 5 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 303.1х215.1х17 мм |
| Диагональ экрана | 13.3" |
| Емкость аккумулятора | 56 Вт-год |
| Кардридер | Smart Card Reader |
| Материал корпуса | Металл |
| Модель відеокарти | Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 32 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | є |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | EliteBook |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 1,3 - 4,3 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 40 116 ₴









