Легкий, міцний та надійний ноутбук HP Envy x360 з сенсорним екраном та ємнісним акумулятором, стане вашим надійним робочим інструментом за будь яких умов – ефективно працюйте в офісі та поза його межами.
HP Envy x360 оснащений новітнім процесором Intel Core Ultra з потужною інтегрованою графічною системою, швидкою оперативною пам’яттю LPDDR5 та твердотільним накопичувачем. Він допоможе швидко та якісно реалізувати проекти будь-якого рівня складності. Встановлена операційна система Windows 11 Home 64 SL забезпечує високу продуктивність системи та захист даних.
WUXGA екран з яскравістю 300 ніт забезпечує неперевершену деталізацію та передачу кольорів під широким кутом огляду. Антибілкове покриття дозволить чітко бачити вміст на екрані при інтенсивному зовнішньому освітленні, а технологія DC Dimming усуне шкідливе мерехтіння.
Вбудовані 5MP IR True Vision веб-камера, мікрофон з технологією пониження рівня фонового шуму та динаміки роблять ноутбук відмінним варіантом для проведення онлайн навчань та відеоконференцій.
Ноутбук HP Envy x360 оснащений тихою клавіатурою з підсвічуванням та високоточним тачпадом, він забезпечить комфорт у роботі, навіть в умовах недостатнього освітлення.
Підключайте до порта HDMI, двох швидкісних USB Type-А та USB-С усі необхідні периферійні пристрої, монітори, проектори тощо. Технологія Thunderbolt 4 дозволяє здійснювати обмін даними зі швидкістю до 40 Гбіт/с.
Підтримка бездротових технологій Wi-Fi (включно з Wi-Fi 7) та Bluetooth 5.4 забезпечує швидкий обмін даними як в мережах так і з периферійними пристроями..
Кришка ноутбука HP Envy x360 відкривається на 360° - обирайте оптимальний для себе користувацький режим та працюйте з комфортом. У режимі планшета ви зможете легко ознайомлюватись з документами та вносити в них свої нотатки, режим намету буде зручним для презентацій та перегляду фільмів, а класичний режим ноутбука - для виконання звітів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Цвет | Серебристый |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.39 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 12 |
| Модель процессора | Intel Core Ultra 5 125U |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | LPDDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | є |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 1 |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | 5 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 313.3х218.9х16.9 мм |
| Диагональ экрана | 14" |
| Емкость аккумулятора | 59 Вт-год |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | метал/пластик |
| Модель відеокарти | Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Операционная система | Windows 11 Home |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | глянець з покриттям антивідблиску |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Сенсорный экран | з сенсорним екраном |
| Серия | Envy |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 1,3 - 4,3 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 44 436 ₴









