
IP Камера Reolink Go Series G340 (Go Ultra)
9 499 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN21923
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Reolink Go Plus
100% абсолютно бездротова розумна камера 2K 4MP з акумулятором
3G/4G LTE | 4K 8MP | Двосторонній аудіозв'язок
Reolink Go Plus – це малогабаритна портативна акумуляторна камера з 4G LTE. Встановіть її у будь-якому місці, і ви отримаєте можливість слідкувати за своєю території навіть без Wi-Fi чи електрики.
Для використання потрібна картка Nano SIM і тарифний план стільникового зв’язку.
Основні характеристики:
• Розпізнавання людей і транспортних засобів
Відрізняє людей і транспортні засоби від інших об'єктів. Надсилає більш точні сповіщення.
• 4K 8MP Super HD
У 4 рази чіткіше, ніж 1080p HD. Більше деталей, кращий візуальний ефект.
• Акумуляторна батарея
Встановлення без кабелю. Тривала робота на одному заряді.
• Живлення сонячною енергією
Дозволяє працювати при відсутності підключення до електромережі.
• Захист від вологи IP65
Може працювати як у приміщенні, так і на відкритому повітрі.
• Двостороннє аудіо
Інтерактивне спілкування з гостями в режимі реального часу.
• Розумні сповіщення
Миттєво попереджає вас у разі виявлення людини/автомобіля/руху.
• Маскування конфіденційних зон
Затемніть певний простір в полі зору вашої камери, який ви не хочете записувати.
• Віддалений доступ у будь-який час
Ви можете керувати налаштуваннями камери та переглядати відео в реальному часі будь-коли й будь-де.
Живлення без підключення до мережі
Акумулятор
Reolink Go Plus живиться від акумуляторної батареї з тривалим терміном використання та може працювати без будь-яких кабелів навіть під час відключення електроенергії.
Акумуляторна батарея поставляється у комплекті з камерою.
Живлення сонячною енергією
Заряджайте акумулятор за допомогою сонячної панелі Reolink. Просто встановіть камеру та панель – і все працюватиме автономно, без вашої участі.
Визначення руху, повідомлення у режимі реального часу
Отримуйте миттєві й правдиві сповіщення про рух об’єктів у кадрі. Камера вас сповістить щойно PIR датчик виявить рух. Налаштувавши чутливість до руху і розклад PIR, ви можете персоналізувати камеру, щоб зловити в кадр те, що вам дійсно потрібно.
Типи сповіщень:
- мобільний додаток: миттєві push-повідомлення на вашому смартфоні
- е-mail: повідомлення на пошту з фрагментами запису або фотографіями
- сирена: при виявленні руху камера може увімкнути потужну сирену або ж відтворити записане повідомлення
Двостороннє аудіо
Спостерігайте в реальному часі і будьте в курсі подій у вас вдома або в офісі через мобільний додаток Reolink або програму на вашому ПК.
Завдяки вбудованому мікрофону та динаміку ви можете чути й говорити через камеру: спілкуватися зі своїми близькими, відлякувати потенційних грабіжників і миттєво реагувати, навіть якщо перебуваєте поза межами приміщення.
Гнучкі можливості запису: за рухом, 24/7 або за розкладом
Камера забезпечує безперервний запис чи запис кліпів за рухом. Це допоможе зберегти пам'ятні події, такі як перші кроки вашої дитини або сюрприз-вечірку.
Зберігати записи можна у декілька способів:
- на MicroSD: підтримується запис на флеш-носій
- у Reolink Cloud, щоб мати до них доступ будь-де і будь-коли
Приголомшливі таймлапс відео
Довгострокові події, такі як цвітіння квітів, схід сонця, міські пейзажі чи навіть будівельні проєкти, надто плинні, щоб можна було споглядати їх в реальному часі. Reolink Go Plus з інтервальним фільмуванням — це гарний спосіб спостерігати, записувати та ділитися подіями за лічені хвилини або секунди.
Зашифроване хмарне сховище
Відеозаписи можна завантажити в хмару Reolink. Зашифрований хмарний сервіс забезпечує віддалене резервне копіювання важливих моментів і дає змогу відтворювати відео в будь-який час у будь-якому місці.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | REOLINK |
| Тип камеры | IP |
| Интерфейсы | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Общие | |
| Вес | 450 г |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Аудіо | двосторонній аудіозв'язок |
| Аудіо детекція | немає |
| Визначення номерних знаків | немає |
| Визначення перетину лінії | немає |
| Вулична | Да |
| Дальність підсвічування | 30 м і менше |
| Детектор обличчя | немає |
| Детектор руху | є |
| Диапазон рабочих температур | -10°C~+55°C |
| Додаткові дані | підтримка Google Assistant, Alexa |
| Звукова сигналізація | є |
| Интерфейсы | USB Type-C |
| Класс защиты | IP65 |
| Максимальный объем карты памяти | 128 ГБ |
| Материал корпуса | метал/пластик |
| Нічна зйомка | є |
| Підтримка 4G/LTE | є |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Размер матрицы | 1/2.7″ |
| Разрешение | 8 МП |
| Робота від акумуляторних батарей | Да |
| Робота від сонячної батареї | Да |
| Робоча напруга | 5 В |
| Разрешение видео | 3840x2160 |
| Розміри | 75 х 75 х 194 мм |
| Розпізнавання людей/автомобілів | є |
| Світлова сигналізація | немає |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Сповіщення про вторгення в область | є |
| Тип | бездротові |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Угол наклона | немає даних |
| Угол обзора по вертикали | 55° |
| Угол обзора по горизонтали | 105° |
| Угол поворота | немає даних |
| Форм-фактор | корпусна (bullet) |
| Формат видео | H.265 |
| Цвет | white |
| Чувствительность | немає даних дБ |
Информация для заказа
- Цена: 9 499 ₴


