
Монiтор 27" Philips 27M2N3200S, IPS, 180Hz, 1 ms, 2xHDMI, DP, чорно-сірий (27M2N3200S/00)
6 128 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN21959
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монітор TFT 27" Philips 27M2N3200S,чорно-сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 4.71 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 615х463х196 мм |
| Діагональ екрану | 27" |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 41.66736 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулювання по висоті | відсутнє |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 27.4 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 128 ₴






