
Акустична система 2.1 MICROLAB U-270 11W, USB, LED, чорний
890 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN22007
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акустична система MICROLAB U-270 2.1, 11W, USB, LED, чорний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Microlab |
| Количество полос | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность | 11 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| 3.5 мм (mini-jack) | є |
| 6.5 мм (jack) | немає |
| AirPlay | немає |
| Bluetooth | немає |
| Chromecast | немає |
| Coaxial | немає |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| HDMI ARC | немає |
| NFC | немає |
| RCA | немає |
| S/PDIF | немає |
| USB | немає |
| USB Type-A | немає |
| USB Type-C | немає |
| Wi-Fi | немає |
| XLR / TRS / TS | немає |
| microUSB | немає |
| Інші інтерфейси | немає |
| Аудіо | mini Jack 3.5 mm |
| Вага загальна | 0.7 кг |
| Время работы | - |
| Габарити загальні | 97 х 61 х 82 мм |
| Габарити сабвуфера | 161 х 106 х 128 мм |
| Габарити сателітів | 97 х 61 х 82 мм |
| Діаметр динаміків сабвуфера | немає даних |
| Діаметр динаміків сателітів | немає даних |
| Кардридер | немає |
| Комплект поставки | 2 динаміка-сателіта, сабвуфер, керівництво користувача |
| Кількість колонок | 2 шт |
| Матеріал корпусу сабвуфера | пластик |
| Матеріал корпусу сателітів | пластик |
| Питание | від USB |
| Подсветка | є |
| Потужність сабвуфера | 5 Вт |
| Потужність сателітів | 2 х 3 Вт |
| Сабвуфер | є |
| Співвідношення сигнал/шум | немає даних |
| Тип | стаціонарні |
| Формат акустики | 2.1 |
| Цвет | Чёрный |
| Частотний діапазон сабвуфера | немає даних |
| Частотный диапазон | 200 - 20 000 Гц |
| пульт ДК | немає |
Информация для заказа
- Цена: 890 ₴



