
Акустична система REAL-EL X-717 Black (EL121600021)
971 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN22019
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
REAL-EL X-717: Компактно, Яскраво, Потужно!
З акустичною системою REAL-EL X-717 кожен момент наповниться музикою та світлом.
Підключайся через Bluetooth з підтримкою сучасних розширених профілів та TWS, USB або AUX та насолоджуйся чистим та насиченим звуком.
Відчуй потужний звук і яскраві кольори завдяки трьом режимам підсвічування RGB, включаючи динамічний режим, що створює неповторну атмосферу.
Пасивні випромінювачі надають насичені низькі частоти, що робить звучання ще більш глибоким та об'ємним.
Вбудований мікрофон дозволяє легко керувати телефонним викликом та голосовим помічником.
Компактні розміри та легка вага дозволяють брати систему із собою куди завгодно.
REAL-EL X-717 – твій ідеальний безкомпромісний музичний компаньйон, який завжди поряд.
ОСОБЛИВОСТІ
Портативна акустика Bluetooth формату 2.0
Оптимізовано управління голосовим помічником
Мікрофон для телефонних дзвінків
Три режими RGB підсвічування
Bluetooth A2DP з TWS
USB плеєр
AUX вхід
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Real-el |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность | 8 Вт |
| Тип | Портативные |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.75 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Chromecast / AirPlay | немає |
| DLNA | немає |
| FM-приймач | немає |
| NFC | немає |
| USB для відтворення | є |
| Wi-Fi | немає |
| Ємність акумулятора | 1500 мАг |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | є |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Вологозахищена | Нет |
| Время автономной работы | - |
| Відношення сигнал / шум | немає даних |
| Голосове керування | є |
| Дисплей | немає |
| Дополнительно | - |
| Индикация | заряджання + розряджання |
| Кардридер | немає |
| Класс защиты | немає |
| Кількість / діаметр динаміків | 51 мм |
| Микрофон | є |
| Питание | Аккумулятор |
| Подсветка | з підсвічуванням |
| Протиударна | Нет |
| Размер | 255 x 110 x 87 мм |
| Роз'єм зарядки | USB Type-C |
| Ручка / петля / карабін для перенесення | ручка |
| Совместимость | Android + iOS |
| Технологія TWS (створення стереопари) | є |
| Тип акустики | портативна |
| Тип подключения | дротове + бездротове |
| Формат акустики | 2 |
| Функция Power Bank | немає |
| Функція гучного зв'язку (Hands Free) | є |
| Цвет | Black |
| Частотный диапазон | 80 - 20 000 Гц |
| пульт ДУ | немає |
Информация для заказа
- Цена: 971 ₴










