
Акустична система REAL-EL X-733 Camo (EL121600020)
2 450 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN22020
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Портативна акустична система REAL-EL X-733 з багатьма функціями! Візьміть її та весело проведіть час з друзями на вечірці!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Real-el |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность | 24 Вт |
| Тип | Портативные |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Chromecast / AirPlay | немає |
| DLNA | немає |
| FM-приймач | немає |
| NFC | немає |
| USB для відтворення | є |
| Wi-Fi | немає |
| Ємність акумулятора | немає даних |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | є |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 4.2+BR |
| Вологозахищена | Да |
| Время автономной работы | - |
| Відношення сигнал / шум | немає даних |
| Голосове керування | є |
| Дисплей | немає |
| Дополнительно | - |
| Индикация | заряджання + розряджання |
| Кардридер | немає |
| Класс защиты | IPX6 |
| Кількість / діаметр динаміків | 76 мм |
| Микрофон | є |
| Питание | Аккумулятор |
| Подсветка | з підсвічуванням |
| Протиударна | Нет |
| Размер | 283 x 123 x 126 мм |
| Роз'єм зарядки | USB Type-C |
| Ручка / петля / карабін для перенесення | плечовий ремінь |
| Совместимость | Android + iOS |
| Технологія TWS (створення стереопари) | є |
| Тип акустики | портативна |
| Тип подключения | дротове + бездротове |
| Формат акустики | 2 |
| Функция Power Bank | немає |
| Функція гучного зв'язку (Hands Free) | є |
| Цвет | Camo |
| Частотный диапазон | 70 - 20 000 Гц |
| пульт ДУ | немає |
Информация для заказа
- Цена: 2 450 ₴










