
Бездротовий маршрутизатор Ruijie Reyee RG-EW1300G
2 099 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN22040
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Повне покриття, легке налаштування та безперебійний роумінг
96 одночасних підключень
Хмарне керування на основі проектів за допомогою Ruijie Cloud App
Хмарне керування на основі пристрою за допомогою програми Reyee Router
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ruijie |
| Количество антенн | 5 шт |
| Тип | Беспроводной |
| Пользовательские характеристики | |
| Beamforming | немає |
| IPTV | є |
| MU-MIMO | 2х2 |
| USB-порт | немає |
| VPN | немає |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | немає |
| Ємність акумулятора | немає |
| Аккумуляторная батарея | немає |
| Вес | 0.82 кг кг |
| Віддалене управління | немає |
| Додаткові режими роботи | Точка доступу / Репітер / Wisp |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Комплект поставки | маршрутизатор, документація |
| Консольний порт | немає |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість портів LAN | 3 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | немає |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | немає |
| Напряжение питания | 12 В |
| Площадь покрытия | немає даних |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Пріоритезація трафіку (QoS) | немає |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | немає |
| Підтримка Mesh | є |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Розміри | 230 х 130 х 30 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | АС1300 |
| Тип зовнішньої антени | незнімна |
| Тип монтажа | Настольный |
| Цвет | Black |
| Швидкість Wi-Fi | 400 Мбіт/сек + 867 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 2 099 ₴





