СУМІСНИЙ З ATX 3.0
Блок живлення має роз’єм, що сумісний із PCIe 5.0 і Intel PSDG (Керівницство з розробки блоків живлення) ATX 3.0. Цей блок живлення може витримати до 2-кратного короткочасного збільшенння загального живлення та 3-кратного короткочасного збільшеня живлення відеокарти.
НОВЕ ПОКОЛІННЯ
Завдяки 16-контактному роз’єму живлення PCIe цей блок живлення підходить для відеокарт NVIDIA GeForce RTX 40 серії. Він може вільно подавати до 600 Вт потужності на відеокарти, сумісні з PCIe 5.0.
СЕРТИФІКАТ 80 PLUS GOLD
Енергоефективність вашого блоку живлення може безпосередньо не впливати на продуктивність вашої системи, але суттєво впливає на споживання енергії та тепловиділення.
Сертифікація 80 PLUS GOLD гарантує зниження енергоспоживання та нижчі робочі температури завдяки вищій енергоефективності.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Форм-фактор | ATX |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| +12V1 | 70.5А |
| +12V2 | немає |
| +12V3 | Нет |
| +12V4 | немає |
| +3.3V | 20А |
| +5V | 20А |
| +5Vsb | 2.5А |
| 12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | 2 |
| 4-pin CPU | немає |
| 8-pin CPU | немає |
| Floppy | 1 |
| NLO (робота без навантаження) | немає |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | є |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | є |
| OTP (захист від перегрівання) | є |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | є |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| PCI-E 6+2pin | 4 |
| PCI-E 6pin | немає |
| PCI-E 8pin | немає |
| PFC (Power Factor Correction) | активний |
| SATA | 8 |
| SCP (захист від короткого замикання) | є |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | немає |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | є |
| molex | 4 |
| Вес | немає даних кг |
| Входное напряжение | 100-240 В |
| Габарити | 150х140х86 мм |
| Довжина кабеля | - |
| ККД | 0.9 |
| Модульне підключення | є |
| Мощность | 850 Вт Вт |
| Наличие подсветки | без підсвічування |
| Охлаждение | 1х120 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 Plus Gold |
| Уровень шума | немає даних |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 5 988 ₴











