
Вентилятор AeroCool Mirage 12 ARGB (ACF3-MR10217.11)
392 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN22083
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
120-мм вентилятор з 6-піновим коннектором. Доступ до 16,8 млн кольорів здійснюється з сумісних системних плат з адресується RGB підсвічуванням. Він оснащений 6-контактним перехідним кабелем для підключення вентилятора до сумісних системним платам з адресується RGB підсвічуванням.
Ефект "нескінченної" RGB-підсвічування від дзеркала в центральній частині вентилятора додасть унікальний і дивовижний вигляд вашій системі
Доступ до 16,8 млн кольорів з сумісних системних плат з адресується RGB підсвічуванням
Для роботи підсвічування потрібна материнська плата або хаб (H66F / H106C) з підтримкою ARGB
Оснащений 6-контактним перехідним кабелем для адресується RGB підсвічування
Напівпрозорі лопаті вентилятора дозволяють в повній мірі оцінити красу RGB освітлення
28 світлодіодів забезпечують повну рівномірність і однорідність кольору і яскравості
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AeroCool |
| Диаметр вентилятора | 120 мм |
| Назначение | Для корпуса |
| Пользовательские характеристики | |
| MTBF | 60000 год |
| Socket 775 | немає |
| Socket AM1 | немає |
| Socket AM2 | немає |
| Socket AM2+ | немає |
| Socket AM3 | немає |
| Socket AM3+ | немає |
| Socket AM4 | немає |
| Socket AM5 | немає |
| Socket FM1 | немає |
| Socket FM2 | немає |
| Socket FM2+ | немає |
| Socket SP3 | немає |
| Socket TR4 | немає |
| Socket TRX4 | немає |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Вес | немає даних кг |
| Висота системи охолодження | - |
| Давление | 1.52 мм H2O |
| Додаткові дані | - |
| Колір крильчатки | білий |
| Кількість у комплекті | 1 шт. |
| Максимальна швидкість обертів | 1300 об/хв |
| Материал радиатора | - |
| Наличие дисплея | немає |
| Номинальное напряжение | 12 В |
| Номинальный ток | 0.35 A |
| Повітряний потік | 45.7 CFM |
| Подсветка | ARGB |
| Потребляемая мощность | 4.2 Вт |
| Підтримка процесорів | - |
| Регулювання обертів | немає |
| Роз'єм живлення | 6-Pin |
| Роз'єм управління підсвічуванням | - |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Технології підсвічування | - |
| Тип подшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Толщина | 25 мм |
| Уровень шума | 17.8 дБ |
| Цвет корпуса | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 392 ₴










