
Вентилятор Asus TUF Gaming TR120 ARGB Reverse Black (90DA00D0-B09000)
974 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN22088
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Корпусний вентилятор TUF Gaming TR120 ARGB забезпечує високу продуктивність і довговічність у веселкових кольорах.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Диаметр вентилятора | 120 мм |
| Назначение | Для корпуса |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 180 г |
| Пользовательские характеристики | |
| MTBF | - |
| Socket 1851 | немає |
| Socket 775 | немає |
| Socket AM1 | немає |
| Socket AM2 | немає |
| Socket AM2+ | немає |
| Socket AM3 | немає |
| Socket AM3+ | немає |
| Socket AM4 | немає |
| Socket AM5 | немає |
| Socket FM1 | немає |
| Socket FM2 | немає |
| Socket FM2+ | немає |
| Socket SP3 | немає |
| Socket TR4 | немає |
| Socket TRX4 | немає |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Висота системи охолодження | 25 мм |
| Давление | 2.75 мм H2O |
| Додаткові дані | - |
| Колір крильчатки | білий |
| Кількість у комплекті | 1 шт. |
| Максимальна швидкість обертів | 2000 об/хв |
| Материал радиатора | - |
| Наличие дисплея | немає |
| Номинальное напряжение | 12 В |
| Номинальный ток | немає даних |
| Повітряний потік | 76.3 CFM |
| Подсветка | ARGB |
| Потребляемая мощность | немає даних |
| Підтримка процесорів | - |
| Регулювання обертів | немає |
| Роз'єм живлення | 4-Pin |
| Роз'єм управління підсвічуванням | - |
| Розміри | 120 х 120 х 28 мм |
| Технології підсвічування | ASUS Aura Sync |
| Тип подшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Толщина | 28 мм |
| Уровень шума | 29 дБ |
| Цвет корпуса | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 974 ₴







