Корпусной вентилятор TUF Gaming TR120 ARGB обеспечивает высокую производительность и долговечность в радучных цветах.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Диаметр вентилятора | 120 мм |
| Назначение | Для корпуса |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 180 г |
| Пользовательские характеристики | |
| MTBF | - |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Давление | 2.75 мм H2O |
| Додаткові дані | - |
| Колір крильчатки | білий |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Максимальна швидкість обертів | 2000 об/хв |
| Наличие дисплея | немає |
| Номинальное напряжение | 12 В |
| Номинальный ток | немає даних |
| Повітряний потік | 76.3 CFM |
| Подсветка | ARGB |
| Потребляемая мощность | немає даних |
| Регулювання обертів | немає |
| Роз'єм живлення | 4-Pin |
| Роз'єм управління підсвічуванням | - |
| Розміри | 120 х 120 х 28 мм |
| Технології підсвічування | ASUS Aura Sync |
| Тип подшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Толщина | 28 мм |
| Уровень шума | 29 дБ |
| Цвет корпуса | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 918 ₴








