
Вентилятор ID-Cooling AS-140-W White
279 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN22094
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Як неважко здогадатися з назви, під брендом ID-COOLING виробляють системи охолодження. Вона створює найрізноманітніші рішення — від простих повітряних кулерів для центральних процесорів недорогих офісних систем до складних систем рідинного охолодження, які охоче купують геймери та комп’ютерні ентузіасти. Також ID-COOLING є сертифікованим постачальником для провідних компаній, що виробляють різноманітну обчислювальну техніку.
Бренд створила китайська компанія Shenzhen Wan Jing Hua Technology co., Ltd. Певний час вона працювала над OEM-складанням системи охолодження, потім спробувала налагодити випуск продукції під власною торговою маркою. Найперші напрацювання ID-COOLING були представлені порівняно недавно —2003 року. Це були процесорні кулери, які зуміли швидко привернути до себе увагу користувачів завдяки високій ефективності та привабливій вартості. За роки існування компанія представила чимало дуже цікавих рішень, їй належить створення деяких унікальних розробок. Віднедавна компанія почала також виробляти різні освітлювальні системи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ID-Cooling |
| Диаметр вентилятора | 140 мм |
| Назначение | Для корпуса |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 200 г |
| Пользовательские характеристики | |
| MTBF | - |
| Socket 1851 | немає |
| Socket 775 | немає |
| Socket AM1 | немає |
| Socket AM2 | немає |
| Socket AM2+ | немає |
| Socket AM3 | немає |
| Socket AM3+ | немає |
| Socket AM4 | немає |
| Socket AM5 | немає |
| Socket FM1 | немає |
| Socket FM2 | немає |
| Socket FM2+ | немає |
| Socket SP3 | немає |
| Socket TR4 | немає |
| Socket TRX4 | немає |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Висота системи охолодження | - |
| Давление | 1.65 мм H2O |
| Додаткові дані | - |
| Колір крильчатки | білий |
| Кількість у комплекті | 1 шт. |
| Максимальна швидкість обертів | 1800 об/хв |
| Материал радиатора | - |
| Наличие дисплея | немає |
| Номинальное напряжение | 12 В |
| Номинальный ток | 0.12 A |
| Повітряний потік | 72.2 CFM |
| Подсветка | без підсвічування |
| Потребляемая мощность | 1.44 Вт |
| Підтримка процесорів | - |
| Регулювання обертів | є |
| Роз'єм живлення | 4-Pin |
| Роз'єм управління підсвічуванням | - |
| Розміри | 140 х 140 х 25 мм |
| Технології підсвічування | - |
| Тип подшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Толщина | 25 мм |
| Уровень шума | 24.9 дБ |
| Цвет корпуса | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 279 ₴






