
Годинник Blackview R50 Grey
885 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN22157
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Смарт годинник Blackview R50 Grey
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | є |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth 5.0 |
| Акселерометр | є |
| Барометр | немає |
| Бездротове зарядження | немає |
| Будильник | є |
| Вес | 55 г кг |
| Виклик голосового помічника | немає |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроницаемость | є |
| Время автономной работы | до 25 днів |
| Встроенная память | - |
| Встроенный микрофон | є |
| Вібромотор | є |
| Відтворення музики через Bluetooth | немає |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | немає |
| Диагональ экрана | 1.85" |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Нет |
| Емкость аккумулятора | 350 мАгод |
| Змінний ремінець | додатковий ремінець у комплекті |
| Класс защиты | IP68 |
| Колір ремінця | Gray |
| Компас | немає |
| Контроль денної активності | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Материал ремня | нейлон, силікон |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Операционная система | немає даних |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | немає |
| Разрешение экрана | 320 х 386 |
| Розмір ремінця | 150 - 240 мм |
| Розміри корпусу | 44.5 x 37 x 12 мм |
| Серія годинників | Blackview R50 |
| Спортивні | Нет |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Спутниковая навигация | Нет |
| Стекло | немає даних |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Счетчик калорий | є |
| Тип матрицы | TFT |
| Тонометр | є |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплея | прямокутна |
| Цвет корпуса | Silver |
Информация для заказа
- Цена: 885 ₴









