Акумуляторна батарея: Необслуговувана свинцево-кислотна Частота мережі: 45 ~ 65Гц Коефіцієнт потужності: 0,7 Зарядний струм: регульований, 3-20А Час роботи і зарядки: залежить від підключеного батареї Захисні функції: Автоматичний перезапуск при відновленні мережі Автоматична підзарядка в оффлайн режимі при роботі від мережі Захист від переразряда батареї Захист від викидів напруги Захист від перевантаження і короткого замикання Захист від перевантажень по струму: при роботі від мережі: переривник при роботі від батареї: автоматичне вимикання протягом 20мс
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FrimeCom |
| Материал корпуса | Металл |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6 кг |
| Защита | |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батарей | - |
| Аккумуляторная батарея | зовнішня |
| Время переключения | 2-6 мс |
| Входное напряжение | 140-275 В |
| Выходное напряжение | 220-240 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 345х122х190 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Количество выходных розеток | 2 |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 2 |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість батарей | 1 |
| Назначение | споживчі |
| Наявність USB-порту | немає |
| Номінальна напруга АКБ | 24 В |
| Потужність активна | 700 Вт |
| Потужність повна | 1000 VA |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | правильна синусоїда |
| Цвет | Чёрный |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 4 553 ₴


