
Джерело безперебійного живлення NJOY Horus Plus 600 (PWUP-LI060H1-AZ01B) Lin.int., AVR, 2 x евро, USB, LCD,
2 899 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN22168
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Серія Horus Plus пропонує нове інтелектуальне рішення для захисту всього чутливого обладнання до коливань потужності в офісі та будинку. Horus Plus може фільтрувати всі проблеми з електричною інфраструктурою для офісів, банківського та комерційного обладнання, банкоматів чи іншої побутової техніки.
Лінійний інтерактивний режим Horus Plus регулює напругу в широкому діапазоні для розширеної фільтрації змінного струму без включення резервного режиму.
Серія Horus Plus включає АРН, систему, яка захищає електричні входи, щоб запобігти пошкодженню підключеного обладнання. Ця система необхідна для тих, хто має сильні коливання потужності.
Після серйозного відключення електроенергії Horus Plus автоматично увімкнеться при поновленні подачі електроенергії без спостереження або ручного налаштування.
Але, якщо ви хочете контролювати ДБЖ, Horus Plus пропонує вам програмне забезпечення для управління, яке дозволяє через Інтернет керувати функціями ДБЖ, такими як вхідна напруга, вихідна напруга, ємність батареї, рівень навантаження та стан ДБЖ.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NJOY |
| Состояние | Новое |
| Материал корпуса | Пластик |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.35 кг |
| Защита | |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Чёрный |
| Назначение | споживчі |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 2 |
| Выходное напряжение | 196-255 В |
| Входное напряжение | 162-290 В |
| Время переключения | 2-6 мс |
| Количество выходных розеток | 2 |
| Защита от короткого замыкания | немає |
| Форма вихідного сигналу | імітація синусоїди |
| Габарити (ШхВхГ) | 101х142х300 мм |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість батарей | 1 |
| Потужність активна | 360 Вт |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Ємність батарей | - |
| РК-дисплей | є |
| Потужність повна | 600 VA |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | 7 хв |
| Наявність USB-порту | є |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Аккумуляторная батарея | внутрішня |
Информация для заказа
- Цена: 2 899 ₴






