Особливості:
- LED-дисплей або LCD-дисплей на вибір
- Мікропроцесорне цифрове керування
- Boost and buck AVR для стабілізації напруги
- Частота автоматичного визначення
- Широкий діапазон вхідної напруги
- Самоперевірка при включенні
- Холодний старт
- Автоматичний перезапуск при відновленні живлення від мережі
- Автоматичне відстеження фази мережі, щоб гарантувати, що вихідна напруга інвертора має ту саму фазу, що й напруга мережі, зменшуючи час передачі та пікові стрибки
- Інтелектуальне керування акумулятором: температурна компенсація акумулятора для продовження терміну служби акумулятора; триступенева зарядка для скорочення часу зарядки
- Захист від короткого замикання, перезаряду / перерозряду батареї, перевантаження, захисту від перенапруги
- Автоматична зарядка в режимі OFF
- Додаткове відключення без навантаження
- Додаткові порти USB і RJ45
- Автоматичне захисне вимкнення: системна сигналізація та автоматичне ввімкнення/вимкнення живлення за допомогою USB-інтерфейсу, підключеного до ПК
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ProLogiX |
| Материал корпуса | Пластик |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.5 кг |
| Защита | |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батарей | 7 Агод |
| Аккумуляторная батарея | внутрішня |
| Время переключения | 2-8 мс |
| Входное напряжение | 162-295 В |
| Выходное напряжение | 220-240 В ± 10% |
| Габарити (ШхВхГ) | 205x95x285 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Количество выходных розеток | 8 |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 8 |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість батарей | 1 |
| Назначение | споживчі |
| Наявність USB-порту | немає |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 360 Вт |
| Потужність повна | 600 VA |
| РК-дисплей | немає |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | модельована синусоїда |
| Цвет | Чёрный |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | 10 хв |
Информация для заказа
- Цена: 1 971 ₴










