
Духова шафа Vestfrost BOV 67 BE
9 093 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN22185
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ТАЙМЕР.
Завдяки застосуванню Таймера, легко спостерігати за процесом приготування їжі і керувати ним. Таймер полегшує контроль за часом випікання.
LED ДІСПЛЕЙ.
Стильний і функціональний LED дисплей, завдяки такому зручному дисплею Ви зможете управляти режимами роботи приладу VESTFROST.
ХРОМОВАНІ НАПРАВЛЯЮЧІ.
Напрямні з нержавіючої сталі забезпечують надійну установку дека в духовій шафі і легкість його переміщення, коли необхідно щось на нього покласти або з нього прибрати. Напрямні можна знімати і мити в посудомийній машині.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vestfrost |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Конвекция | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Таймер | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управління | відсутнє |
| Вентилятор охолодження | є |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 595 х 595 х 575 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560 х 600 х 555 мм |
| Газ-контроль | - |
| Гриль | електричний |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Довідник дверцят | немає |
| Електрозапалювання | - |
| Керування | механічне |
| Количество программ | 8 |
| Цвет | Черный |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Метод очистки | емаль легкого очищення |
| Мощность подключения | 2600 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Объем | 69 л |
| Подсветка | є |
| Потребление электроэнергии | 0.94 кВт/год |
| Потужність грилю | немає даних |
| Программы | верхнє + нижнє нагрівання, верхнє + нижнє нагрівання + конвекція, гриль, подвійний гриль, подвійний гриль + вентилятор, нижній нагрів + конвекція, розморожування |
| Решітка / Деко | є |
| Термощуп | немає |
| Тип | Электрическая |
| Тип напрямляючих | знімні (дротові) |
| Функція НВЧ | відсутня |
| Функція пароварки | відсутня |
| перемикачі | поворотні + сенсорні |
Информация для заказа
- Цена: 9 093 ₴










