
Кавомашина Philips Series 3300 1.8л, зерно + мелена, автомат.капучинатор, авторецептів - 6, білий (EP3343/50)
26 530 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN22388
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Найпростіший спосіб насолодитися свіжою кавою в зернах. Один дотик, і користувач насолоджується шістьма гарячими та освіжаючими напоями з ідеальною пінкою, ароматом і температурою. Система LatteGo автоматично готує кавові напої із шовковисто-м’якою молочною пінкою, її легко налаштувати та можна очистити всього за 10 секунд. Легко обирайте улюблені напої завдяки сучасному сенсорному дисплею з кольоровими піктограмами. Приготуйте каву, яку любите, за допомогою меню My Coffee Choice: виберіть бажану міцність, об’єм напою і шар молочної пінки на свій смак.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Давление помпы | 15 бар |
| Цвет корпуса | Белый |
| Приготовление молочных напитков | Автоматическое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8 кг |
| Дополнительные функции | |
| Подача горячей воды | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическое отключение | є |
| Блокування від дітей | немає |
| Вбудована кавомолка | є |
| Вид | окремостояча |
| Використовувані технології | SilentBrew |
| Віддалене керування | відсутнє |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Дополнительно | немає |
| Знімна варильна група | є |
| Керування | сенсорне |
| Комплектация | кавомашина, фільтр AquaClean, кришка для зберігання LatteGo, тюбик з мастилом, мірна ложка, одноразовий тест жорсткості води, молочна система LatteGo |
| Кількість запрограмованих напоїв | 6 шт |
| Кількість фільтрів | немає |
| Материал корпуса | пластик, метал |
| Можливість програмування | є |
| Мощность | 1500 Вт Вт |
| Одночасне приготування чашок | 1-2 |
| Подогрев чашек | відсутній |
| Приготування напоїв | еспресо, капучино, лате, гаряча вода, чорна кава |
| Програмування жорсткості води | відсутнє |
| Програмування міцності кави | є |
| Програмування обсягу порції | є |
| Програмування температури напою | є |
| Протикрапельний механізм | відсутній |
| Регулювання висоти дозатора/підставки | є |
| Регулювання мелення | є |
| Резервуар для води | 1.8 л |
| Розміри | 25 х 37 х 43 см |
| Система самоочищення | є |
| Тип используемого кофе | зернова / мелена |
| Тип приготування | автоматичне |
Информация для заказа
- Цена: 26 530 ₴










