
Корпус MSI MAG Forge 320R Airflow без БЖ
3 945 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN22479
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Серія MAG стоїть поруч із геймерами в гонитві за перемогами.
Завдяки додаванню елементів військового дизайну в ці ігрові продукти вони стали символом міцності та довговічності.
ВІДЧУЙ ПОТУЖНІСТЬ
Передня сітчаста панель дозволяє свіжому повітрю легко і без перешкод надходити в корпус, забезпечуючи найкращу ефективність охолодження системи.
Особливості:
Підтримує системи рідинного охолодження до 360 мм і великі відеокарти 40-вої серії.
Підтримує встановлення до 11 корпусних вентиляторів, забезпечуючи вентиляцію та сталу продуктивність всієї системи.
Вентилятори ARGB та плата керування забезпечують вражаюче підсвічування.
Бічна панель із загартованого скла.
Протипиловий фільтр на верхніх вентиляційних отворах легко знімається для чищення завдяки магнітному кріпленню.
Зручні кабелі спрощують процес збірки.
Кнопка LED забезпечує керування 9 світловими ефектами.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Типоразмер | Midi-Tower |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7 кг |
| Высота | 498 мм |
| Глубина | 473 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| USB 2.0 | немає |
| USB 3.х | 2 |
| USB Type-C | немає |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Бічна панель (опція) | немає |
| Верхня панель (опція) | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | 1 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на нижній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | 3 х 120 мм |
| Задня панель (опція) | 1 х 120 мм |
| Кардридер | немає |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 шт. |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера CPU | 150 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 390 мм |
| Материал корпуса | Метал + стекло |
| Мощность блока питания | без блоку живлення |
| На бічній панелі | немає |
| На верхній панелі | 120 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| На задній панелі | 120 мм |
| На нижній панелі | немає |
| На передній панелі | 120 мм / 140 мм / 240 мм |
| Наявність бокового вікна | є |
| Нижня панель (опція) | немає |
| Передня панель (опція) | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Пиловий фільтр | є |
| Подсветка | ARGB-підсвічування |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Слоти карт розширення | 7 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Стандарт 80 PLUS | немає |
| Сітка (Mesh) | є |
| Технології захисту | - |
| Толщина металла | немає даних |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Функція PFC | немає |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 3 945 ₴





