
Корпус MSI MPG VELOX 100R без БЖ
5 955 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN22483
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НЕПЕРЕВЕРШЕНА ПОТУЖНІСТЬ
Обладнайте свою бойову станцію, як ніхто інший, за допомогою серії MPG VELOX 100. Натхненні швидкими візерунками і яскравими світловими ефектами, серія MPG VELOX 100 обов’язково допоможе вам домінувати на полі бою з неперевершеною потужністю.
ВЕНТИЛЯЦІЙНА ПЕРЕДНЯЯ ПАНЕЛЬ
Передня панель MPG VELOX 100R складається з загартованого скла, яке може чітко демонструвати ARGB-освітлення вентиляторів без будь-яких перешкод.
ARGB SHOWROOM
Створіть свою власну бойову станцію ARGB за допомогою серії MPG VELOX 100, повністю підтримуваної MSI Mystic Light.
КНОПКА INSTA-LIGHT LOOP
Швидко керуйте світловими ефектами MPG VELOX 100 Series за допомогою Insta-Light Loop одним натисканням кнопки. З легкістю проведіть по екрані профілі і вибирайте вподобаний.
ВЕРТИКАЛЬНЕ КРІПЛЕННЯ GPU
MPG VELOX 100 Series поставляється з вертикальним кронштейном графічного процесора в якості аксесуару, який дозволяє вам встановити вашу відеокарту вертикально.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Типоразмер | Midi-Tower |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8.64 кг |
| Высота | 490 мм |
| Глубина | 474 мм |
| Ширина | 231 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| USB 2.0 | немає |
| USB 3.х | 2 |
| USB Type-C | 1 |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Бічна панель (опція) | немає |
| Верхня панель (опція) | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | 1 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | 3 х 120 мм |
| Задня панель (опція) | 1 х 120 мм |
| Кардридер | немає |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 шт. |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера CPU | 175 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 380 мм |
| Материал корпуса | Метал + стекло |
| Мощность блока питания | без блоку живлення |
| На бічній панелі | 120 мм / 240 мм |
| На верхній панелі | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| На задній панелі | 120 мм |
| На передній панелі | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| Наявність бокового вікна | є |
| Нижня панель (опція) | немає |
| Передня панель (опція) | 3 х 120 мм / 3 х 140 мм |
| Пиловий фільтр | є |
| Подсветка | ARGB-підсвічування |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Слоти карт розширення | 7 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Сітка (Mesh) | немає |
| Толщина металла | немає даних |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 5 955 ₴





