
Кронштейн Gembird WM-80ST-02 (VESA600х400)
2 109 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN22489
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливості
Надійний сталевий настінний кронштейн
Підходить для більшості телевізорів або моніторів з розміром екрану 37 - 80 дюймів
Сумісний зі стандартами VESA 600 x 400 мм
Дозволяє повертати монітор на 120 градусів і нахиляти на 20 градусів
Відстань від стіни: 58 - 402 мм
У комплект включена вся необхідна для установки фурнітура
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gembird |
| Цвет | Черный |
| Способ установки | Настенный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | поворотно-похилий |
| Допустимая нагрузка | 60 кг |
| Максимальный стандарт VESA | 600х400 мм |
| Расстояние от стены | 58 - 402 мм |
| Рекомендована діагональ | 37" - 80" |
| Стандарти VESA | 200х200 мм, 300х200 мм, 400х200 мм, 300х300 мм, 400х300 мм, 400х400 мм, 600х400 мм |
| Тип крепежа | настінне |
| Угол наклона | +5/-15° |
| Угол поворота | - |
Информация для заказа
- Цена: 2 109 ₴




