
Кулер процесорний ID-Cooling IS-28i Black
747 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN22506
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кулер для процесора ID-COOLING IS-28i зроблений спеціально для тих, хто хоче привернути до себе увагу та зацікавити цікавим придбанням. Модель має дуже тонку конструкцію, лише 28 мм. Ідеально підходить для корпусів ITX, де кожен міліметр на вагу золота.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ID-Cooling |
| Диаметр вентилятора | 92 мм |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Назначение | Для процессора |
| Тип разъема | 4-pin |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 250 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Socket 1150 | є |
| Socket 1151 | є |
| Socket 1155 | є |
| Socket 1156 | є |
| Socket 1200 | є |
| Socket 1366 | немає |
| Socket 1700 | є |
| Socket 1851 | є |
| Socket 2011 | немає |
| Socket 2011-3 | немає |
| Socket 2066 | немає |
| Socket 775 | немає |
| Socket AM1 | немає |
| Socket AM2 | немає |
| Socket AM2+ | немає |
| Socket AM3 | немає |
| Socket AM3+ | немає |
| Socket AM4 | немає |
| Socket AM5 | немає |
| Socket FM1 | немає |
| Socket FM2 | немає |
| Socket FM2+ | немає |
| Socket SP3 | немає |
| Socket TR4 | немає |
| Socket TRX4 | немає |
| Висота системи охолодження | 28 мм |
| Габариты (мм) | 92 х 92 х 28 |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 3600 |
| Максимальний TDP (для ЦП і відеокарт) | 65 W |
| Максимальний рівень шуму (дБ) | 35.8 |
| Повітряний потік | 40 CFM |
| Подсветка | без підсвічування |
| Підтримка процесорів | Intel |
| Розміри вентилятора, мм | - |
| Тип | Кулер |
| Тип подшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 747 ₴








