
Водонагрівач Quartz Eris 50
9 194 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN25290
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сучасний водонагрівач, продовження легендарної серії Eris. У цій моделі зібрані кращі технології Thermex: плоский дизайн, стійкі до корозії біостеклофарфорові внутрішні баки та зручне керування.
Внутрішній бак нової серії водонагрівачів зроблений за технологією Double Tank – завдяки її застосуванню всередині корпусу розташований не один, а два внутрішніх баки витягнутої форми, які з’єднані між собою. Таким чином при збереженні обсягу і всіх властивостей круглого бака, виходять вужчі баки, які відмінно вписуються в плоский корпус. Такий водонагрівач можна розмістити в більш вузькому місці або заховати в нішу, а саме обладнання виглядає більш сучасно і привабливо;
Внутрішній бак з покриттям біостеклофарфора;
Нагрівальний елемент TitaniumHeat;
На нижній панелі QUARTZ Eris розташована панель управління – механічний регулятор температури та кнопки перемикання режимів потужності;
QUARTZ Eris має три режими потужності – стандартний, економічний і прискорений. Мінімальна потужність роботи – 1000 Вт, що дозволяє використовувати водонагрівач навіть в малопотужних мережах;
У QUARTZ Eris прокладений шар високоплотной термоізоляції з пенополиуритана, яка довше зберігає воду гарячої без повторного нагріву, що допомагає скоротити витрати на електрику.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Quartz |
| Внутреннее покрытие бака | Стеклокерамика |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | немає даних кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 434 х 910 х 250 мм |
| Дисплей | немає |
| Захист (ПЗВ) | немає |
| Захист (магнієвий анод) | є |
| Защита от перегрева | є |
| Максимальна температура нагрівання | 75°C |
| Материал бака | Сталь |
| Мощность | 2000 Вт Вт |
| Объем | 50 л |
| Положення встановлення | вертикальне |
| Підведення труб | нижнє |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Таймер | немає |
| Тип ТЕНу | сухий ТЕН |
| Тип керування | механічне |
| Тип установки | настінне |
| Турбо-режим | немає |
| Форма бака | пласка |
| Цвет | Белый |
| Час первинного нагріву | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 9 194 ₴





