Електричний стіл E-Star призначений для оптимізації корисного простору. Завдяки регульованій висоті, налаштуванням пам’яті та ергономічному дизайну E-Star допоможе вам зберегти здоров’я, а ваші враження від гри запам’ятаються надовго!
Максимальний корисний простір
Вертикальність підставки для монітора максимально ефективно використовує функціональний простір, а лоток для прокладання кабелів і гачок для гарнітури звільняють стіл від безладу, максимально збільшуючи корисну площу.
Персоналізовані налаштування висоти
Електричне регулювання висоти з двома налаштуваннями пам’яті дозволяє вам знайти і зберегти ідеальну висоту, сидячи або стоячи. Мінімізація втоми призводить до підвищення концентрації уваги та підготовки до наступного раунду.
Текстурований ламінат
Ламінат із текстурою вуглецевого волокна надає поверхні столу гладкого та сучасного вигляду.
Повний настільний килимок для миші
Килимок для миші покриває весь стіл, забезпечуючи повну свободу рухів миші.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cougar |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 1200 мм |
| Габаритные размеры стола | |
| Вес | 22.5 кг |
| Глубина | 600 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Висувна поліця для клавіатури | відсутня |
| Висувні ящики | відсутні |
| Высота | 720-1170 мм мм |
| Відкриті полиці | відсутні |
| Кабельне введення | є |
| Материал рамы | Сталь |
| Материал столешницы | ABS-пластик, МДФ |
| Надставка | є |
| Наличие колес | Без колес |
| Подставка под системный блок | відсутня |
| Регулятор висоти | є |
| Регулятор нахилу | відсутній |
| Світлодіодне підсвічування | без підсвічування |
| Форма | Прямоугольная |
Информация для заказа
- Цена: 9 031 ₴











