Плаский накопичувальний електричний водонагрівач з внутрішнім баком з емальованої сталі об’ємом 30 літрів. Оснащений двома сухими (захищеними) нагрівальними елементами загальною потужністю 2,0 кВт. Внутрішній бак, виготовлений з емальованої сталі, і захисний магнієвий анод забезпечують тривалий термін експлуатації.
Особливості:
Система з двох ємностей, з’єднаних загальним протоком води, теплоізоляцією і зовнішнім корпусом.
Внутрішня поверхня бака захищена шаром титанокварцевої емалі (нанесення при температурі 1000°C).
Теплоізоляція забезпечується шаром якісного щільного пінополіуретану.
Плавне регулювання температури нагріву.
Подвійний захист від перегріву води (терморегулятор+термозахист).
Подвійний захищений (сухий) нагрівальний елемент.
Доступні режими потужності: 0,8 кВт; 1,2 кВт; 2,0 кВт.
Вертикальне розміщення.
Гарантія на внутрішній бак 5 років.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WILLER |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутреннее покрытие бака | титанокварцева емаль |
| Габарити (ШхВхГ) | 450 х 585 х 270 мм |
| Дисплей | немає |
| Захист (ПЗВ) | немає |
| Захист (магнієвий анод) | є |
| Защита от перегрева | є |
| Максимальна температура нагрівання | 75°C |
| Материал бака | немає даних |
| Мощность | 2000 Вт Вт |
| Объем | 30 л |
| Положення встановлення | вертикальне |
| Підведення труб | нижнє |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Таймер | немає |
| Тип ТЕНу | сухий ТЕН |
| Тип керування | механічне |
| Тип установки | настінне |
| Турбо-режим | немає |
| Форма бака | пласка |
| Цвет | Белый |
| Час первинного нагріву | 42 хв |
Информация для заказа
- Цена: 6 943 ₴











