Електричний універсальний подрібнювач - потужний помічник, який подрібнює, нарізає, змішує і пюрирует їжу. Блендер підходить для приготування та випікання різноманітних страв, а також нарізає зелень для салату, подрібнює горіхи та перетворює фрукти на корисні смузі. Завдяки потужності 400 Вт і чотирьом лезам з нержавіючої сталі всі інгредієнти точно нарізаються і збираються в скляну ємність 0,5 л. Сучасний дизайн, а також зручний розмір роблять цей потужний кухонний комбайн незамінним на кожній кухні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | First |
| Количество скоростей | 1.0 |
| Объем чаши | 0.5 |
| Материал чаши | Пластик |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.75 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Длина сетевого шнура | 1 м |
| Пользовательские характеристики | |
| Інші насадки в комплекті | немає |
| Входить до комплекту | подрібнювач, інструкція, гарантійний талон |
| Габарити (ВхШхГ) | 220х115х115 мм |
| Гумові ніжки | немає |
| Захист від випадкового запуску | є |
| Защита от перегрева | немає |
| Импульсный режим | немає |
| Источник питания | мережа |
| Количество насадок | 1 |
| Льодоподрібнення | немає |
| Материал ножа | Сталь |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Мощность | 400 Вт Вт |
| Нарізка кубиками | немає |
| Нарізка скибочками (слайсер) | немає |
| Ніж-потрібнювач | є |
| Реверс | немає |
| Регулировка скорости | немає |
| Соковыжималка для цитрусовых | немає |
| Спіральна нарізка | немає |
| Терка велика | немає |
| Терка дрібна | немає |
| Терка-подрібнювач | немає |
| Тип | подрібнювач |
| Тип ножа подрібнювача | 4-лопатевий (S-подібний) |
| Турбо-режим | немає |
| Цвет | Голубой |
| Шинкування соломкою | немає |
Информация для заказа
- Цена: 813 ₴











