Бутербродниця під назвою First FA-5338-5 чудове придбання, що дозволяє мінімізувати час приготування сніданку. Корпус білого кольору із чудового міцного, жаростійкого пластику, на кришці напис фірмового логотипу «First Austria». Ручка не нагрівається, тому приготування гарячого бутерброду можна довірити навіть дитині. Усередині її знаходиться одне велике відділення для випічки, за бажання в нього можна помістити два невеликі бутерброди. Якщо бутербродниця знаходиться в робочому стані, про це сповістить індикатор, що запалюється на кришці.
Особливості цієї моделі
Середня потужність (800 Вт) дозволяє досить швидко приготувати бутерброд.
Металева внутрішня частина антипригарна бутербродниці.
Закінчення приготування найсмачнішого бутерброду сповістить індикатор.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | First |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор работы | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Габаритные размеры гриля | |
| Вес | 1.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипригарное покрытие формы | є |
| Дополнительно | - |
| Индикатор готовности | є |
| Кількість відділень основної пластини | 1 відділення |
| Мощность | 800 Вт Вт |
| Ненагревающаяся ручка | є |
| Пластини для вафель | немає |
| Пластини для горішків | немає |
| Пластини для грилю | є |
| Пластини для кексів | немає |
| Пластини для печива | немає |
| Пластини для пончиків | немає |
| Пластини для сендвічів / бутербродів | є |
| Регулировка температуры | відсутнє |
| Розміри | 23 х 22 х 9 см |
| Сменные панели | відсутні |
| Тип | бутербродниця |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 702 ₴









