
Плита Hansa FCGW510550
14 701 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN25324
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ЛЕГКООЧИЩУВАНА ЕМАЛЬ
Це рішення підтримує внутрішню частину чистою, а також забезпечує простоту використання, так як за гладкими поверхнями легше доглядати. Ми використовуємо легкоочищувану емаль в якості стандартної в усіх наших духових шафах.
КЛАС ЕНЕРГОСПОЖИВАННЯ A
Hansa дбає про природне довкілля, застосовуючи поряд з новітніми технологіями екологічні рішення. Тому всі кухні, духові шафи і плити мають клас енергоефективності А. Найвищий клас енергоспоживання А гарантує найнижчі рахунки за електрику.
МІЦНІ ЧАВУННІ РЕШІТКИ
Чавунні решітки більш довговічні і міцні, і їх дуже легко підтримувати в чистоті, що гарантує просте і безпечне використання.
ЛЕГКООЧИЩУВАНА ДВЕРЦЯ
Завдяки новій конструкції дверці, з неї можна безпечно і просто вийняти скло без зняття всієї дверці. Використання двох засувок у верхній частині дверці дозволяє обійтися без застосування будь-яких інструментів, і це можна зробити самостійно. Тепер доглядати за чистотою духової шафи зовсім просто.
ГАЗ-КОНТРОЛЬ
Якщо вогонь випадково згаснув, конфорка миттєво припинить подачу газу. Завдяки цьому, приготування завжди буде безпечним.
РЕЦЕПТИ НА ДВЕРЦІ
Рецепти на внутрішній стороні дверці духової шафи - це практичне керівництво, яке завжди у вас під рукою. Це інформація про страву, температуру, спосіб, і час її приготування.
ВИСУВНИЙ ЯЩИК ДЛЯ ПОСУДУ НА РОЛИКОВИХ НАПРЯМНИХ
Розташований під духовою шафою ящик має ролики, завдяки чому його легко висувати. Це ідеальне місце для зберігання посуду, каструль або сковорідок.
ПОВОРОТНА РУЧКА АВТОМАТИЧНОГО ЗАПАЛЮВАННЯ
Поворотна ручка запалювання - дуже зручне рішення. Просто натисніть на ручку і поверніть її, щоб почати готувати. Вогонь запалає автоматично.
СТАНДАРТНЕ ПІДСВІЧУВАННЯ
Підсвічування духової шафи, розташоване на задній стінці камери, дозволяє чітко розглянути страви, що в ній готуються.
ДЕКО ДЛЯ ВИПІЧКИ PROCOOK
Гексагональна структура деко procook, розроблена компанією Hansa, є сучасним рішенням для приготування більш здорової і смачної їжі. Цього вдалося досягти за допомогою спеціальних поглиблень у формі стільників. Крім того, використовується антипригарна емаль. Завдяки такому рішенню, шматочки м"яса не прилипають до поверхні, або готуються у власному соку під час смаження. Технологія procook - ще одне зручне і здорове рішення, яке ми пропонуємо.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hansa |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 34.2 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Электроподжиг | Да |
| Класс энергопотребления | A |
| Характеристики варочной поверхности | |
| Количество газовых конфорок | 4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Высота | 85 см мм |
| Газ-контроль | плити, духовки, є |
| Глубина | 60 см мм |
| Електрозапалювання поверхні | в ручці |
| Количество зон нагрева | 4 |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 2 |
| Обсяг духовки | 70 л |
| Очистка духовки | емаль легкого очищення |
| Рабочая поверхность | емальована |
| Тип | Газовая |
| Тип духовки | Газовая |
| Турбо-конфорка (корона) / Об'єднання конфорок | відсутня |
| Управление | Механическое |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 50 см |
Информация для заказа
- Цена: 14 701 ₴

