
WiFi Mesh система Mercusys Halo H60X 3-pack
3 895 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN25351
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дводіапазонний Wi-Fi 6 зі швидкістю до 1500 Мбіт/с
Оснащений Wi-Fi 6, Halo H60X покращує практично всі аспекти вашої мережі: швидкість, ефективність та пропускну здатність.
Wi-Fi рішення для всього будинку
Немає нічого гіршого, ніж ненадійне з’єднання та низька швидкість Інтернету, яка не відповідає вашому цифровому способу життя. Halo працює як уніфікована система, яка гарантує потужний Wi-Fі сигнал у кожному куточку вашого будинку, забезпечуючи неймовірно швидку та стабільну роботу мережі. Переривання та буферизація залишаться у минулому.
Справжній безшовний роумінг з єдиною мережею
Система Halo автоматично підключає ваші телефони або планшети до найкращого модуля, забезпечуючи справді безперебійну роботу вашої мережі. Більше ніякої раптової втрати сигналу чи затримки через Wi-Fi, коли ви переміщаєтесь будинком.
Додаток MERCUSYS допоможе в налаштуванні за кілька кроків
Не маючи жодних технічних знань і не читаючи складних інструкцій, просто дотримуйтесь інструкцій у програмі. Налаштуйте mesh-мережу за лічені хвилини.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mercusys |
| Пользовательские характеристики | |
| Beamforming | є |
| IPTV | є |
| MU-MIMO | є |
| USB-порт | немає |
| VPN | є |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | немає |
| Ємність акумулятора | немає |
| Аккумуляторная батарея | немає |
| Вес | 0.48 кг кг |
| Віддалене управління | є |
| Додаткові режими роботи | Точка доступу |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Количество антенн | - |
| Комплект поставки | маршрутизатор Halo H60XR, маршрутизатор Halo H60XS х2, блок живлення х3, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | немає |
| Конструкція антен | вбудовані |
| Кількість WAN-портів | 3 |
| Кількість портів LAN | 3 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | немає |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | немає |
| Напряжение питания | 12 В |
| Площадь покрытия | 500+ кв.м |
| Призначення роутера | Mesh-система |
| Пріоритезація трафіку (QoS) | немає |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | немає |
| Підтримка Mesh | є |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Розміри | 88 х 88 х 88 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AX1500 |
| Тип | бездротові |
| Тип зовнішньої антени | - |
| Тип монтажа | Настольный |
| Цвет | white |
| Швидкість Wi-Fi | 300 Мбіт/сек + 1201 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |
Информация для заказа
- Цена: 3 895 ₴







