
Монiтор Samsung 24" Odyssey G3 LS24DG300 (LS24DG300EIXCI) VA Black 180Hz
5 498 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN25402
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Частота оновлення 180 Гц та час відгуку 1 мс (MPRT)
Швидко переміщайтеся ігровою сценою з частотою оновлення 180 Гц, що виключає затримки та забезпечує неймовірно плавний ігровий процес. Час відгуку 1 мс (MPRT) та зображення без розмиття дозволяють миттєво реагувати на атаки ворогів.
Технологія AMD FreeSync
Насолоджуйтесь плавними рухами за допомогою технології AMD Radeon FreeSync, яка забезпечує ідеальну синхронізацію частоти оновлення монітора та графічної карти, усуваючи обриви зображення. Отримуйте задоволення від безперервного перегляду фільмів та гри. Навіть найдинамічніші сцени відрізняються плавністю та чіткістю.
Технологія Virtual Aim Point
З віртуальним екранним прицілом Virtual Aim Point ви потрапляєте точно в ціль. Перехрестя прицілу на екрані забезпечує новий рівень точності у будь-якій грі. Тому що точність може означати різницю між життям та смертю
Режим захисту очей Eye Saver та знижене мерехтіння екрану
Дозвольте собі грати ще довше з режимом Eye Saver, що зменшує синє світло, знижує напругу очей і забезпечує комфорт протягом довгих ігрових сеансів. Монітор Odyssey G3 також мінімізує дратівливе та стомлююче мерехтіння екрану, щоб ви могли довше утримувати увагу, не відволікаючись і не втомлюючись
Безрамний дизайн з трьох сторін
Ваші досягнення не мають меж. Безрамковий дизайн з трьох сторін відкриває максимум місця для масштабного та сміливого ігрового процесу. Об'єднайте екрани у подвійний монітор – і жоден ворог не прослизне повз
Режим захисту очей Eye Saver та знижене мерехтіння екрану
Дозвольте собі грати ще довше з режимом Eye Saver, що зменшує синє світло, знижує напругу очей і забезпечує комфорт протягом довгих ігрових сеансів. Монітор Odyssey G3 також мінімізує дратівливе та стомлююче мерехтіння екрану, щоб ви могли довше утримувати увагу, не відволікаючись і не втомлюючись
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Тип матрицы | VA |
| Пользовательские характеристики | |
| Kensington Lock | відсутній |
| VESA | 100х100 мм |
| Ігрові технології | AMD FreeSync, Flicker-Free, Virtual Aim Point |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Входы | HDMI, Audio, DP |
| Габарити (ШхВхТ) | 544 x 498,4 x 234,1 /з підставкою, 544 x 333,2 x 91,9 мм без підставки |
| Диагональ экрана | 23.8 " |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастність (статична) | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Назначение | Для игр |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Підтримка сторін | 0.67292 |
| Регулировка по высоте | є |
| Рекомендована роздільна здатність | 1920x1080 |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 24 Вт |
| Тип устройства | монітор |
| Угол обзора по вертикали | 178 ° |
| Угол обзора по горизонтали | 178 ° |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Яскравість екрану | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 5 498 ₴









