Інтуїтивне управління
Подвійний перемикач
Керуйте приготуванням їжі швидше і простіше. Два поворотних перемикача дозволяють встановлювати час і вагу, або потужність. Ви можете готувати страви найбільш точно, а простий, елегантний дизайн надає мікрохвильовій печі чистий і стильний вигляд.
Рівномірне приготування
Система потрійного розподілу хвиль
Переконайтеся в тому, що всі страви готуютьсяся добре. Унікальна система потрійного розподілу мікрохвиль рівномірно прогріває робочу камеру, проникаючи у страву з усіх боків. Завдяки цьому страви готуються рівномірно.
Біокерамічні покриття - 10 років гарантії
Довговічне і легке у догляді
Міцне біокерамічне покриття легко очищається і не дряпається. Його гладку поверхню можна очистити без використання жорстких засобів для чищення. Крім того покриття має антибактеріальні властивості, не втрачає колір після тривалої експлуатації, не схильне до корозії, не дряпається і служить довго.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Цвет корпуса | Белый |
| Объем | 23 л |
| Тип управления | Механическое |
| Характеристики гриля | |
| Максимальная мощность гриля | 1100 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Інверторна система | немає |
| Автоматичні програми | відсутні |
| Блюдо для хрусткої скоринки | немає |
| Вертел | немає |
| Выпечка | немає |
| Габарити (В х Ш х Г) | 275 x 489 x 392 мм |
| Діаметр поворотного столу | 28.8 см |
| Наличие дисплея | з дисплеєм |
| Откидная дверца | немає |
| Пароварка | немає |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Решетка для гриля | є |
| Розморожування | є |
| Розігрів | є |
| Тип | з грилем |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Тип грилю | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 5 827 ₴











