Бутербродниця MG-378 має всі необхідні функції для того, щоб швидко приготувати смачні та поживні сендвічі. Одночасно в ній можна випікати відразу по 4 сендвічі, краї яких щільно спаюють борти форм, надійно замикаючи начинку всередині.
Корпус виготовлений із висококласного термостійкого пластику. Нагрівальний елемент потужністю 750 Вт забезпечить швидке і рівномірне нагрівання двох робочих поверхонь з керамічним покриттям. Бутербродниці Magio дуже зручні у користуванні, сендвічі не пригорають і легко витягуються. Завдяки компактним розмірам та фіксатору бутербродницю зручно зберігати.
На кришці є світлові індикатори живлення та готовності до роботи, що полегшує контроль процесу приготування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Magio |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор работы | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Габаритные размеры гриля | |
| Вес | 0.75 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипригарное покрытие формы | є |
| Дополнительно | можливість вертикального зберігання |
| Индикатор готовности | є |
| Кількість відділень основної пластини | 1 відділення |
| Мощность | 750 Вт Вт |
| Ненагревающаяся ручка | є |
| Пластини для вафель | немає |
| Пластини для горішків | немає |
| Пластини для грилю | є |
| Пластини для кексів | немає |
| Пластини для печива | немає |
| Пластини для пончиків | немає |
| Пластини для сендвічів / бутербродів | немає |
| Регулировка температуры | відсутнє |
| Розміри | 21 х 22 х 8.5 см |
| Сменные панели | відсутні |
| Тип | бутербродниця |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 750 ₴











