
Мікрохвильова піч Gorenje MO20E1W2
3 056 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN25436
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Gorenje MO20E1W2 - це компактна і проста у використанні мікрохвильова піч, що ідеально підходить для повсякденного використання. Завдяки стильному білому дизайну та зручній панелі керування, ця модель гармонійно впишеться у будь-який інтер’єр та стане незамінним помічником на кухні.
Gorenje MO20E1W2 - це зручна та практична мікрохвильова піч, яка поєднує в собі надійність, простоту у використанні та сучасні функції, необхідні для швидкого та комфортного приготування їжі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Цвет корпуса | Белый |
| Объем | 20 л |
| Тип управления | Механическое |
| Пользовательские характеристики | |
| Інверторна система | немає |
| Автоматичні програми | відсутні |
| Блюдо для хрусткої скоринки | немає |
| Вертел | немає |
| Выпечка | немає |
| Габарити (В х Ш х Г) | 257 х 451 х 343 мм |
| Діаметр поворотного столу | 27 см |
| Максимальная мощность гриля | немає |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Откидная дверца | немає |
| Пароварка | немає |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Решетка для гриля | немає |
| Розморожування | є |
| Розігрів | є |
| Тип | соло |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Тип грилю | без грилю |
Информация для заказа
- Цена: 3 056 ₴





