
Мікрохвильова піч Samsung MS23T5018AK/UA
7 469 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN25444
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Елегантний дизайн і широкий вибір кольорів
Виберіть мікрохвильову піч, яка ідеально впишеться в дизайн вашої кухні і задовольнить ваш смак. Поліпшіть вашу кухню за допомогою елегантного дизайну і широкого вибору стильних кольорів.
Швидке розморожування
Розморожуйте продукти ефективніше з функцією швидкого розморожування. Просто виберіть продукт і вагу, щоб порахувати оптимальний час для того щоб розморозити продукт, не втративши його корисні властивості.
Дизайн Glass Touch & інтерфейс Simple UX
Насолоджуйтесь простим інтуїтивним управлінням в один дотик і мінімалістичним дизайном. На лицьовій панелі знаходиться всього 6 сенсорних кнопок. Зроблені повністю зі скла вони ідеально виглядають на мікрохвильовій печі, створюючи мінімалістичний дизайн.
Біокерамічне покриття камери - 10 років гарантії
Біокераміка не покривається подряпинами і тріщинами, за рахунок цього гладка поверхня легко чиститься. Біокерамічне покриття камери Samsung схвалено інститутом Хоенштейн, міцна поверхня захищає від бактерій на 99.9%. Зносостійкість і довговічність керамічного покриття роблять його в 7 разів більше стійким до подряпин і іржі. Таким чином, зберігаючи покриття при тривалому використанні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Цвет корпуса | Черный |
| Объем | 23 л |
| Тип управления | Сенсорное |
| Пользовательские характеристики | |
| Інверторна система | немає |
| Автоматичні програми | є |
| Блюдо для хрусткої скоринки | немає |
| Вертел | немає |
| Внутреннее покрытие | біокераміка |
| Выпечка | немає |
| Габарити (В х Ш х Г) | 275 x 489 x 381 мм |
| Діаметр поворотного столу | 28.8 см |
| Максимальная мощность гриля | немає |
| Наличие дисплея | з дисплеєм |
| Откидная дверца | немає |
| Пароварка | немає |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Решетка для гриля | немає |
| Розморожування | є |
| Розігрів | є |
| Тип | соло |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Тип грилю | без грилю |
Информация для заказа
- Цена: 7 469 ₴







