Мікрохвильова піч Whirlpool MWP101W без гриля, об’єм 20 л. Функція Jet Start дає можливість розігрівати рідкі страви (бульйони, супи, напої.) За 30 секунд. Розморожування в мікрохвильовій печі дозволить не тільки заощадити час, але й зберегти всі поживні властивості ваших продуктів, у той же час уникнувши розмноження мікроорганізмів.
Колір корпусу: Білий.
Дисплей: Немає.
Спосіб встановлення: Соло.
Об’єм: 20 л.
Діаметр поворотного стола: 25 см.
Функція Розморозка: Так.
Країна виробництва: Китай.
Загальна гарантія: 3 роки повної гарантії.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Whirlpool |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Объем | 20 л |
| Тип управления | Механическое |
| Пользовательские характеристики | |
| Інверторна система | немає |
| Автоматичні програми | відсутні |
| Блюдо для хрусткої скоринки | немає |
| Вертел | немає |
| Выпечка | немає |
| Габарити (В х Ш х Г) | 262 х 452 х 365 мм |
| Діаметр поворотного столу | 24.5 см |
| Максимальная мощность гриля | немає |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Откидная дверца | немає |
| Пароварка | немає |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Решетка для гриля | немає |
| Розморожування | є |
| Розігрів | немає |
| Тип | соло |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Тип грилю | без грилю |
| Цвет корпуса | білий із чорним |
Информация для заказа
- Цена: 3 439 ₴





