
Накопичувач SSD 1ТB Samsung 990 EVO Plus M.2 2280 PCIe 5.0 x4 NVMe V-NAND TLC (MZ-V9S1T0BW)
7 593 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN25452
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вражаюче прискорення
Пришвидшіть свої завдання.
990 EVO Plus досягає блискавичної швидкості читання/запису 7250/6300 МБ/с із новітньою пам’яттю NAND, підвищуючи продуктивність на 45%. Прискоріть завантаження ігор та отримайте швидкий доступ до величезних файлів.
Максимальний простір. Максимальна швидкість. Максимальний потенціал.
Використовуйте всю потужність диска з покращеною функцією Intelligent TurboWrite 2.0. Обробляйте більші обсяги даних швидше і з легкістю справляйтеся з важкою графікою зі збільшеною зоною TurboWrite, яка тепер доступна у величезній ємності 4 ТБ.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Скорость записи | 7150 Мб/сек |
| Скорость считывания | 6300 Мб/сек |
| Состояние | Новое |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | М.2 2280 |
| Пользовательские характеристики | |
| IOPS (читання/запис) | 850 000/1 350 000 |
| TBW (ресурс записів) | 600 TБ |
| Время наработки на отказ | 1.5 млн годин час |
| Габарити | 80.15 х 22.15 х 2.38 мм |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для ноутбуків | Да |
| Додаткові дані | Підтримка TRIM, S.M.A.R.T |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 x2 |
| Контроллер | Samsung in-house |
| Наличие подсветки | немає |
| Объем накопителя | 1 ТБ |
| Підтримка NVMe | є |
| Серия | Samsung 990 EVO Plus |
| Споживання енергії | до 4.3 Вт |
| Тип памяти | V-NAND TLC |
| Ударопрочность | є |
| Энергопотребление | максимум: 4.3 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 7 593 ₴






