
Проектор Tecro PJ-1023
9 725 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN25476
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Проектор LCD
Фізичний дозвіл: 1280*720
Підтримувана роздільна здатність: 1920*1080
Яскравість: 2000 люмен
Контрастність: 1500:1
Співвідношення сторін зображення: 16:9 та 4:3
Проекційна відстань: 1,2-4 м
Проекційне співвідношення: 1,42:1
Діагональ екрану: 35"-150"
Джерело світла: LED
Ресурс лампи: 50000 годин
Потужність лампи: 50W
Корекція трапецеїдальних спотворень: +/-15 градусів (вертикальна)
Вхідні роз’єми: HDMI, USB, AV
Вихідні роз’єми: аудіовиход для навушників, USB 5V
Динаміки: 1*2W
Матеріал лінзи: скло
Габарити (ШxВxГ): 210?168?86 мм
Вага: 1,1 кг
Енергоспоживання: 65W
Комплектація: проектор, мережевий шнур, пульт дистанційного керування, кришка об’єктива, регульована по висоті ніжка, перехідник AV, інструкція
Мова меню: 26 мов
Можливість кріплення: отвір для штатива 1/4""
Колір білий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tecro |
| Цвет | Белый |
| Уровень шума | 35 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.1 кг |
| Лампа | |
| Мощность лампы | 50 Вт |
| Тип лампы | LED |
| Изображение | |
| Разрешение | 1280x720 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| RS-232 | немає |
| USB | є |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Беспроводные возможности | немає |
| Вбудований кардридер | немає |
| Версия Bluetooth | немає |
| Встроенные динамики | є |
| Входить до комплекту | проектор, пульт керування, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 210х86х168 мм |
| Диагональ экрана | немає даних |
| Додаткові дані | - |
| Зворотна проєкція | немає |
| Источник питания | мережа |
| Источник света | LED |
| Коефіцієнт проекції | 1.42:1 |
| Количество ламп | 1 |
| Композитний RCA | є |
| Контрасність | 62.50069 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 1 |
| Кількість USB | 2 |
| Кількість VGA | - |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Максимальное разрешение | 1920x1080 |
| Минимальное фокусное расстояние | немає даних |
| Назначение | для роботи та освіти |
| Операционная система | без ОС |
| Поддержка 3D | немає |
| Потужність динаміків | 2 Вт |
| Підтримка HDR | немає |
| Співвідношення сторін зображення | 4:3, 16:9 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | немає |
| Технологія матриці | LCD |
| Цифрове масштабування | немає |
| Энергопотребление | 65 Вт |
| Яркость | 2000 лм |
| пульт ДК | є |
Информация для заказа
- Цена: 9 725 ₴




