
Система водяного охолодження DeepCool LP240 ARGB Black (R-LP240-BKMSNC-G-1)
5 499 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN25530
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
LP240 - нове доповнення до широкої лінійки топових рідинних охолоджувачів 5-го покоління DeepCool. Прозора рамка насоса ARGB приховує унікальний матричний екран із деякими кумедними та корисними функціями.
Оживіть всі чудові функції кулерів у DeepCreative. За допомогою цієї всеосяжної програми ви можете переглядати статистику вашої системи в реальному часі, шукати відомості про систему і мати повний доступ до сумісних пристроїв. Саме тут ви можете вибрати синхронізацію ARGB-ореолу з контролером ARGB вашої материнської плати та додати свій особистий штрих до матричного екрану. Багато попередньо встановлених параметрів екрана можна розділити на однопараметричні або двопараметричні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deepcool |
| Диаметр вентилятора | 120 мм |
| Цвет | Черный |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Тип разъема | 3-pin/4-pin |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1410 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Socket 1150 | є |
| Socket 1151 | є |
| Socket 1155 | є |
| Socket 1156 | немає |
| Socket 1200 | є |
| Socket 1366 | немає |
| Socket 1700 | є |
| Socket 1851 | немає |
| Socket 2011 | немає |
| Socket 2011-3 | немає |
| Socket 2066 | немає |
| Socket 775 | немає |
| Socket AM1 | немає |
| Socket AM2 | немає |
| Socket AM2+ | немає |
| Socket AM3 | немає |
| Socket AM3+ | немає |
| Socket AM4 | є |
| Socket AM5 | є |
| Socket FM1 | немає |
| Socket FM2 | немає |
| Socket FM2+ | немає |
| Socket SP3 | немає |
| Socket TR4 | немає |
| Socket TRX4 | немає |
| Висота системи охолодження | 27 мм |
| Габариты (мм) | 282 х 120 х 27 |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 2400 |
| Максимальний TDP (для ЦП і відеокарт) | 280 W |
| Максимальний рівень шуму (дБ) | 38.71 |
| Повітряний потік | 72.04 CFM |
| Подсветка | ARGB |
| Підтримка процесорів | AMD/Intel |
| Розміри вентилятора, мм | 120 x 120 x 25 |
| Тип | система водяного охолодження |
| Тип подшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
Информация для заказа
- Цена: 5 499 ₴






