
Система водяного охолодження DeepCool LS720 SE Black (R-LS720-BKAMMM-G-1)
5 727 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN25535
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
DeepCool LS720 SE - це рідинний кулер для ЦП "все в одному", який забезпечує надійне високопродуктивне охолодження на основі нової конструкції водяного насоса для оптимальних результатів. Колірна координація з рештою вашої системи з великою і яскравою кришкою ARGB infinity mirror на водоблоці ЦП і включеними вентиляторами ARGB.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deepcool |
| Диаметр вентилятора | 120 мм |
| Цвет | Черный |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Тип разъема | 3-pin/4-pin |
| Пользовательские характеристики | |
| Socket 1150 | є |
| Socket 1151 | є |
| Socket 1155 | є |
| Socket 1156 | немає |
| Socket 1200 | є |
| Socket 1366 | немає |
| Socket 1700 | є |
| Socket 1851 | немає |
| Socket 2011 | немає |
| Socket 2011-3 | немає |
| Socket 2066 | немає |
| Socket 775 | немає |
| Socket AM1 | немає |
| Socket AM2 | немає |
| Socket AM2+ | немає |
| Socket AM3 | немає |
| Socket AM3+ | немає |
| Socket AM4 | є |
| Socket AM5 | є |
| Socket FM1 | немає |
| Socket FM2 | немає |
| Socket FM2+ | немає |
| Socket SP3 | немає |
| Socket TR4 | немає |
| Socket TRX4 | немає |
| Вес | 1659 г кг |
| Висота системи охолодження | 27 мм |
| Габариты (мм) | 402 х 120 х 27 |
| Количество вентиляторов | 3 |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 2250 |
| Максимальний TDP (для ЦП і відеокарт) | 300 W |
| Максимальний рівень шуму (дБ) | 32.9 |
| Повітряний потік | 85.85 CFM |
| Подсветка | ARGB |
| Підтримка процесорів | AMD/Intel |
| Розміри вентилятора, мм | 120 x 120 x 25 |
| Тип | система водяного охолодження |
| Тип подшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
Информация для заказа
- Цена: 5 727 ₴






