
Чопер Gorenje S400XG
869 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN25556
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Простота експлуатації
Завдяки функції натискання та компактному розміру, подрібнення овочів, фруктів, м'яса, горіхів та льоду ще ніколи не було таким простим.
Висока потужність
Ви не будете розчаровані найпотужнішим подрібнювачем у родині. Він має достатньо потужності, щоб ефективно подрібнювати будь-які продукти, від овочів до найтвердіших горіхів.
Велика чаша
Надзвичайно зручною є міцна скляна чаша. Її форма дозволяє подавати будь-який соус чи вершки, які ви приготуєте в ній.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Количество скоростей | 2 |
| Материал чаши | Стекло |
| Объем чаши | 1 л |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Импульсный режим | Да |
| Длина сетевого шнура | 1 м |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Інші насадки в комплекті | немає |
| Входить до комплекту | подрібнювач, інструкція, гарантійний талон |
| Габарити (ВхШхГ) | 165х102х102 мм |
| Гумові ніжки | немає |
| Захист від випадкового запуску | немає |
| Защита от перегрева | немає |
| Источник питания | мережа |
| Количество насадок | 1 |
| Льодоподрібнення | немає |
| Материал ножа | Сталь |
| Матеріал корпуса | метал + пластик |
| Мощность | 400 Вт Вт |
| Нарізка кубиками | немає |
| Нарізка скибочками (слайсер) | немає |
| Ніж-потрібнювач | є |
| Реверс | немає |
| Регулировка скорости | немає |
| Соковыжималка для цитрусовых | немає |
| Спіральна нарізка | немає |
| Терка велика | немає |
| Терка дрібна | немає |
| Терка-подрібнювач | немає |
| Тип | подрібнювач |
| Тип ножа подрібнювача | 2-лопатевий (S-подібний) |
| Турбо-режим | є |
| Цвет | Белый |
| Шинкування соломкою | немає |
Информация для заказа
- Цена: 869 ₴










