Вакуумний пакувальник SeaBreeze SB-0501
433 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN25557
Вакуумний пакувальник SeaBreeze SB-0501Нет в наличии
433 ₴
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Материал-ABS пластик
Напруга 110-220в
Частота 50 Гц
Вакуум-60 кПа
Номінальна потужність- 100Вт
Максимальна потужність- 140Вт
ЛЕД індікатор работи -Є
Максимальна ширина пакета- 29 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sea breeze |
| Питание | Сеть |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація / Дисплей | індикація |
| Вакуумування вологих продуктів | є |
| Вакуумування пляшок | немає |
| Вакуумування сухих продуктів | є |
| Встроенный нож | відсутній |
| Вес | 0.6 кг кг |
| Відділення для пакетів в корпусі | відсутнє |
| Габарити | 37 х 7 х 5.2 см |
| Довжина кабеля | немає даних |
| Довжина шва запаювання | 290 мм |
| Запаювання без вакуумізації | є |
| Комплектация | вакуумний пакувальник, 10 пакетів (20 х 25 см) |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность | 100 Вт Вт |
| Продуктивність насосу | немає даних |
| Регулювання ступеня вакуумування | відсутнє |
| Створення вакууму в спеціальних контейнерах | немає |
| Тип пакетів для вакуумування | рифлені |
| Тиск стиснення | немає даних |
| Управление | Автоматическое |
Информация для заказа
- Цена: 433 ₴

