
Лампа на монітор OfficePro SL210B
2 929 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN25656
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Настільна лампа Officepro SL210B — це стильний і функціональний вибір для будь-якого робочого простору. Вона забезпечує рівномірне освітлення, яке ідеально підходить для читання, письма чи роботи на комп’ютері. Завдяки можливості регулювання колірної температури і яскравості, SL210B створює комфортну атмосферу, а її сучасний дизайн додає елегантності вашому інтер’єру.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OfficePro |
| Цвет | Черный |
| Тип | Настольная лампа |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart-управління | немає |
| Wi-Fi | немає |
| ZigBee | немає |
| Вид | офісна/робоча |
| Віддалене управління | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 800х755х250 мм |
| Голосовое управление | немає |
| Динамік | немає |
| Для дітей | Нет |
| Діммінг | немає |
| Ефект розсіяного світла | немає |
| Кольорова температура | 2700 - 6500 K |
| Крепеж | на струбцині |
| Материал | Металл/пластик |
| Мощность | 24 Вт Вт |
| Напряжение | немає даних |
| Питание | Сеть |
| Пульт управления | Нет |
| Регулювання температури світла | є |
| Режим зміни кольорів | немає |
| Таймер | немає |
| Тип лампы | світлодіодна (вбудована) |
| Яскравість (світловий потік) | 1000 Лм |
Информация для заказа
- Цена: 2 929 ₴






