Настільна лампа Officepro SL299B забезпечує надшироке освітлення, ідеально підходячи для великих приміщень і багатозадачної роботи. Її гнучкий дизайн дозволяє легко регулювати кут освітлення для досягнення оптимальних умов. Завдяки високому індексу передачі кольору, а також можливостям регулювання колірної температури і яскравості, SL299B гарантує точне та природне відображення, задовольняючи різноманітні вимоги до освітлення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OfficePro |
| Цвет | Черный |
| Тип | Настольная лампа |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart-управління | немає |
| Wi-Fi | немає |
| ZigBee | немає |
| Вид | офісна/робоча |
| Віддалене управління | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 950х871х37 мм |
| Голосовое управление | немає |
| Динамік | немає |
| Для дітей | Нет |
| Діммінг | немає |
| Ефект розсіяного світла | немає |
| Кольорова температура | 3000 - 6000 K |
| Крепеж | на прищіпці |
| Материал | Металл/пластик |
| Мощность | 24 Вт Вт |
| Напряжение | немає даних |
| Питание | Сеть |
| Пульт управления | Нет |
| Регулювання температури світла | є |
| Режим зміни кольорів | немає |
| Таймер | немає |
| Тип лампы | світлодіодна (вбудована) |
| Яскравість (світловий потік) | 1500 Лм |
Информация для заказа
- Цена: 3 871 ₴



