
Планшет Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4G 6/128GB Graphite Gray (VHU4925EU)_EU (VHU4925EU_EU)
5 708 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN51880
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Новий вимір мобільності та продуктивності
Оновлений планшет Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 має лаконічний стильний дизайн, видатні технічні характеристики, якісний 8.7-дюймовий дисплей з частотою оновлення 90 Гц і потужною батареєю на 6650 мАг - все, що потрібно для продуктивного використання в будь-якій ситуації. Важить планшет всього 373 г і за розмірами нагадує щоденник, тому ви зможете легко взяти його із собою при виході з дому.
Потужна робота
Планшет Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 отримав потужну мобільну платформу 12-го покоління MediaTek Helio G85, яка демонструє суперпродуктивність за будь-якого рівня навантаження. До 6 Гб оперативної пам’яті стандарту LPDDR4X + до 128 Гб вбудованої пам’яті з можливістю розширення простору до 2 Тб забезпечують швидке завантаження, плавну роботу всіх програм та розширені можливості для зберігання.
Ефект кінотеатру
Сертифікація TUV Rheinland гарантує низький рівень синього свічення та відсутність мерехтіння, завдяки чому ваш погляд довше залишається свіжим. Частота оновлення до 90 Гц відповідає за плавне відображення динамічних сцен в іграх та перегляді контенту. Подвійні стереодинаміки з підтримкою Dolby Atmos перетворюють планшет на ваш персональний кінотеатр, який влаштує грандіозний перегляд у будь-якому місці.
Вікно у світ яскравих та чітких образів
Насолоджуйтесь повним зануренням у перегляд завдяки 8.7-дюймовому дисплею з роздільною здатністю 1340 x 800, оптимальним співвідношенням сторін 5:3 та співвідношенням екрану до корпусу 84.41%. 10-бітна глибина кольору, відображення понад мільярд кольорів, висока контрастність та яскравість до 600 ниток забезпечують чіткі деталі та яскраві кольори, які не блякнуть при будь-якому освітленні.
Тонка естетика
Короткий полірований корпус Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 виглядає просто чудово і відмінно витримує випробування часом і відстанню. При товщині корпусу всього 8,8 мм планшет важить 373 г, тому його легко можна взяти з собою, виходячи з дому.
Цілий день без підзарядки
Ємний акумулятор 6650 мАч гарантує цілий день роботи планшета без заряджання. Так, наприклад, ви зможете дивитися відео на високих налаштуваннях до 25 годин - один із найкращих показників автономності на ринку. Швидка підзарядка потужністю 18 Вт і здатна перед виходом з дому зарядити батарею планшета на кілька годин роботи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Цвет | Серый |
| Модель планшета | Redmi Pad SE |
| Разрешение экрана | 1340x800 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 373 г |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 6650 mAh |
| Бездротова зарядка | немає |
| Быстрая зарядка | є |
| Графічний процесор | ARM Mali-G52 |
| Диагональ экрана | 8.7" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Захист від пилу і вологи | немає |
| Количество ядер | 8 |
| Кількість SIM-карт | 1 |
| Мощность зарядки | 18 Вт |
| Навигационная система | GPS, A-GPS |
| Наявність HDMI | немає |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | з роз'ємом 3.5 мм |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Наяність NFC | без NFC |
| Объём встроенной памяти | 128 ГБ |
| Оперативная память | 6 ГБ |
| Основна камера | 8 Мп |
| Предустановленная ОС | Android 14.0 |
| Процессор | MediaTek Helio G85 |
| Підтримка SD-карти | до 2 ТБ |
| Підтримка еSim | немає |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | немає |
| Розмір (ВхШхГ) | 211.58 x 125.48 x 8.8 мм |
| Серия | Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 |
| Сканер відбитків пальців | немає |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | LCD |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Частота | 1.8 ГГц + 2.0 ГГц |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 5 708 ₴










