Інтерактивна дошка 84" — ідеальний вибір для ефективного навчання та презентацій. Завдяки підтримці до 10 одночасних торкань і інфрачервоній технології, вона забезпечує точність та швидкість роботи. Сталева антивідблискова поверхня білого кольору стійка до зносу, а програмне забезпечення з українською мовою гарантує зручність використання. Дошка сумісна з операційними системами Windows, має низьке енергоспоживання та елегантний дизайн. У комплекті є все необхідне для встановлення та роботи.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tecro |
| Цвет | Белый |
| Операционная система | Windows |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | немає даних кг |
| Габарити | 1701х1283 мм |
| Діагональ | 84" |
| Питание | з USB |
| Розмір робочої області | 1636х1219 мм |
| Розширення | 32768х32768 |
| Соотношение сторон | 0.16875 |
| Тип сенсора | інфрачервоний |
Информация для заказа
- Цена: 30 424 ₴


