Дивіться найгарячіші нові шоу та блокбастери прямо з проектора за допомогою офіційно ліцензованого додатку Netflix. Ніяких проблем з установкою - просто ввімкніть і налаштуйтеся.
Доступ до понад 10 000 додатків і 800+ безкоштовних каналів з Google TV, а також офіційний додаток Netflix. Фільми, шоу, прямі ефіри та багато іншого - просто занурюйтесь і насолоджуйтесь.
Не обмежуйтеся однією кімнатою - насолоджуйтеся яскравим зображенням телевізійної якості будь-де з MoGO 3 Pro. Завдяки яскравості 450 ISO люмен, 90% колірного охоплення DCI-P3 і роздільній здатності 1080P, MoGo 3 Pro забезпечує яскраві кольори та виняткову деталізацію на екранах діагоналлю до 120 дюймів.
Безперервна автоматична корекція трапецеїдальних спотворень. Ідеально прямокутна. Незалежно від кута зйомки, MoGo 3 Pro автоматично коригує трапецієподібне спотворення зображення, не торкаючись жодних налаштувань.
Автоматичне фокусування за лічені секунди. Подолайте розмитість. MoGo 3 Pro миттєво підлаштовує своє зображення під поверхню або екран, забезпечуючи чітке фокусування з самого початку.
Інтелектуальне обхід перешкод. Ніколи не пропустіть жодної миті. MoGo 3 Pro розумно масштабує екран навколо розеток, фоторамок і рослин, забезпечуючи бездоганний, безперешкодний перегляд.
Інтелектуальне вирівнювання екрана. Точне припасування. Якщо ви використовуєте екран проектора, MoGo 3 Pro визначає його краї та автоматично вирівнює зображення на екрані, що робить налаштування дуже простим.
Удосконалений захист очей забезпечує вашу безпеку. Завдяки інтелектуальним датчикам повороту проектор MoGo 3 Pro розуміє, що перед ним хтось пройшов, і тимчасово приглушує світло, щоб усім було комфортно і безпечно.
Поворот на 130° - проектування на будь-яку поверхню, від підлоги до стелі, з широким кутом повороту.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | XGIMI |
| Тип матрицы | DLP |
| Уровень шума | 32 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | немає |
| Wi-Fi | є |
| Інші інтерфейси | Bluetooth |
| Базова роздільна здатність | 1920х1080 |
| Габарити (ШхВхГ) | 204.9х95х95 мм |
| Динамики | 2х5 Вт |
| Діагональ | немає даних |
| Количество ламп | 1 |
| Контрасність | немає даних |
| Кількість HDMI | 1 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | - |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Максимальное разрешение | 1920x1080 |
| Минимальное фокусное расстояние | немає даних |
| Мощность лампы | немає даних |
| Поддержка 3D | є |
| Тип ламп | LED |
| Формат изображения | 16:09:00 |
| Цвет | Серебристый |
| Энергопотребление | 65 Вт |
| Яркость | 450 лм |
| пульт ДК | немає |
Информация для заказа
- Цена: 27 004 ₴











