Сухе і вологе прибирання за один прохід, просте видалення бруду і пилу
Цей робот-пилосос одночасно виконує сухе і вологе прибирання твердих підлогових покриттів, збираючи шар пилу, що накопичується щодня. Він ефективніше видаляє пил, ніж пилосос без вологого прибирання, і після його роботи ви зможете ходити по дому босоніж.
Висока потужність всмоктування для збирання бруду та пилу
Висока потужність всмоктування дає змогу роботу збирати навіть великий бруд, наприклад крихти та шерсть тварин. Він позбавить вас від щоденного скупчення бруду на підлозі, а також усуне дрібний пил, який утворюється в килимах.
Автоматично підвищує потужність всмоктування під час прибирання килимів
Робот автоматично підвищує потужність всмоктування, коли заїжджає на килим, щоб збирати дрібний пил, який накопичується всередині килима.
Максимальне охоплення: не пропускає ділянки підлоги
Оцініть нові можливості прибирання з технологією LDS-радара на цьому роботі-пилососі, з якою він завжди сканує приміщення на 360 градусів, складаючи точну карту будинку. Робот легко впорається з керуванням навіть у кількох кімнатах і забезпечить ретельне прибирання навіть у кутах приміщень. Насолоджуйтеся чудовими результатами прибирання навіть при слабкому освітленні.
До 130 хвилин роботи без підзарядки акумулятора
Оцініть безперервне прибирання без необхідності заряджати акумулятор завдяки 130 хвилинам автономної роботи, яких вистачить для прибирання 120 м2. Коли акумулятор розрядиться, робот автоматично повернеться на базу для підзарядки. Після закінчення зарядки він повернеться туди, де перервав прибирання, і відновить його.
Персоналізуйте прибирання з урахуванням ваших потреб
Додаток Philips HomeRun для робота-пилососа створено для зручної та інтуїтивної роботи. Він містить покрокові інструкції та корисні відео для ефективної експлуатації робота. Додаток обмінюється даними з роботом для управління, створення звітів та оцінки ефективності прибирання, а також демонструє в реальному часі, де робот уже прибрався. Налаштовуйте параметри прибирання для кожної кімнати, обирайте заборонені зони та складайте розклад прибирань, щоб повертатися в дім із чистими підлогами.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Вес | 3.1 кг |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Уровень шума | 66 дБ |
| Тип уборки | Влажная |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація застрягання | немає даних |
| Індикація рівня заряджання | є |
| Автозбільшення потужності на килимах | є |
| Автоматична підзарядка | є |
| Висота подолання порогів | 11 мм |
| Віртуальні стіни | є |
| Голосовий звіт | немає |
| Датчик забруднення | немає даних |
| Датчик перепаду висоти | є |
| Датчик перешкод | є |
| Звуковой сигнал | немає |
| Камера | немає |
| Керування | на корпусі, через смартфон |
| Комплектация | робот-пилосос, зарядна станція, накладка з мікрофібри - 2 шт, шнур живлення, інструкція, гарантійний талон |
| Мoдель | - |
| Мощность | немає даних Вт |
| Мощность всасывания | 2700 Па |
| Мультикартографія | немає |
| Об'єм контейнера для води | 300 мл |
| Об'єм контейнера збору пилу | 380 мл |
| Питание | Аккумулятор |
| Прибирання за розкладом | є |
| Продовження прибирання після підзарядки | є |
| Розміри (ШхВхГ) | 350 x 350 x 97 мм |
| Рух робота на карті | є |
| Система антизаплутування в дротах | немає |
| Складання картки приміщення | є |
| Станція автовивантаження сміття | немає |
| Сумісність із голосовими помічниками | немає |
| Технологія навігації | лазерна (Lidar) |
| Тип | робот-пилосос |
| Тип оброблюваного покриття | килим з низьким ворсом, ковролін, ламінат, лінолеум, паркет, плитка |
| Турборежим | є |
| Турбощітка | немає |
| УФ лампа | немає |
| Уникнення килимів під час вологого прибирання | є |
| Цвет | Black |
| Час заряджання акумулятора | 5-6 год |
| Час роботи від акумулятора на 1 заряді | 130 хв |
Информация для заказа
- Цена: 9 716 ₴











